بهنویس به هیچ مذهب یا گروه سیاسی وابسته نمیباشد. همچنین از آنجا که کاربران قادر به تغییر تبدیل کلمات هستند بهنویس هیچگونه مسولیتی در قبال صحت تبدیل نمی‌‌پذیرد. به همین ترتیب از آنجا که امکان استفاده از قابلیت‌های بهنویس در تمامی سایت‌های دیگر، بدون تماس با ما، وجود دارد، استفادهٔ این سایت‌ها از بهنویس (API یا Gadget) به هیچ عنوان به معنی‌ تایید محتوا و یا رابطهٔ کاری سایت بهنویس با آنها نمیباشد.

با توجه به سعی‌ ما در پاسداری از امنیت متن مکاتبات کاربران، به اطلاع می‌‌رسانیم که بهنویس هیچ گونه متن نوشته یا فرستاده شده‌ای را ذخیره، نظر، و یا بایگانی نمی‌‌کند و نخواهد کرد. در این راستا لاگ سرور (server log) نیز غیر فعال شده است. از آنجا که تمامی‌ ارتباطات با بهنویس در حال حاضر از طریق پروتکل رمز گذاری نشده و معمول http صورت می‌گیرد (که در طول مسیر قابل شنود می‌باشد) و امکان هک شدن هر سایتی وجود دارد و بهنویس نیز از این قاعده مستثنی نیست، توصیه می‌کنیم که که از گنجاندن اطلاعات بسیار شخصی و حساس در متن خود پرهیز نمایید.

لطفا موارد تغییر غیر قابل تصحیح، سوالات و پیشنهادات خود را به آدرس behnevis contact email بفرستید. همچنین اکنون میتوانید از آخرین خبرها در مورد سایت بهنویس با دنبال کردن ما در تویتر به آدرس @Behnevis مطلع شوید.

به بهبود بهنویس سرعت بخشید:

تلویزیون فارسی‌ BBC بهنویس را در برنامهٔ "کلیک" (هفتهٔ اول فوریه ۲۰۰۹) معرفی‌ کرد. برای دیدن این فیلم در Youtube لطفا اینجا کلیک کنید. اگر در ایران سکونت دارید لطفا اینجا کلیک کنید.

بنیانگذاران

نیما بیگدلی‌ شاملو

بنیانگذار و مدیر برنامه نویسی

nima bigdely shamlo image

آوید بوستانی

بنیانگذار، هماهنگ کننده و مدیر بازار‌یابی‌

صفحهٔ شخصی

avid boustani picture

 

یاریگران

سهیل علوی

طراح گرافیک